Dijital ve Sosyal Medyada Organik Çözümler

Sosyal medyada suni ve sahte çözümler değil, gerçek hesaplarla zirveyi zorla. Herhangi birisi olma. Aranan, beğenilen, tercih edilen ol. 360 Sosyal yeni normal dünyanın kazanç kapılarını senin için aralıyor. Tanıtım videosunu izle

app

360 Sosyal Nedir?

Sosyal medya ve dijital platformlarda beklentine en uygun çözüm önerilerini belirleyip gerçek hesaplar ve organik yöntemlerle hedefine ulaşmanı hedefleyen özgün bir sistemdir.

app
Uygun Görev Tanımla

Size uygun görevler tanımlayın ve dilediğiniz hizmeti alın.

app
Sosyal Medyada Zirveyi Zorla

Her tür etkileşim için sana uygun çözümler üretelim. Nerede duralım, buna sen karar ver.

app
Gerçek Çözüme Ulaş

Organik hesaplar ve gerçek kullanıcıları bir araya getiren sistemimiz sonuç odaklı olarak hedefe kilitlenir. Sen sadece talimat ver.

app
Hayal Gücünü Zorla

Sahte çözümlerle dijital dünyanı sınırlama. Her ne istersen dile yeter.

watch

360 Sosyal Nedir, Neler Yapabilirsiniz?

Yazılımı bizzat tarafımızca geliştirilen sistem, sizi on binlerce gerçek kullanıcıyla bir araya getiriyor. Yapman gereken sadece sisteme kayıt yaptırmak ve beklentini tanımlamak. Bizim sınırımız yok, sen bütçene göre hedefini belirle, çözüm ortaklarımız en kısa sürede sana istediğini versin.

Sisteme tanımladığınız görevleri dilerseniz sisteme onaylatabilir dilerseniz de siz kendiniz bizzat görebilir ve o şekilde onaylayabilirsiniz. Bu sayede kimin sizin görevinizi yaptığını ve gerçekliğini öğrenebilirsiniz.

Sosyal medya ve diğer web tabanlı dijital araçların belirli bir algoritması vardır. Etkileşim üzerine çalışan bu sistemlerin en önemli özelliği gerçek kullanıcılardan etkileşim almaktır. Örneğin binlerce kullanıcıya instagram satış postunuzu hikayesinde paylaştırabilirsiniz.

Alacağınız etkileşimler sayesinde yükselişiniz hızlanacaktır. Kullandığınız tüm dijital araçlarda gerçek kullanıcılar tarafından paylaşım tarzı etkileşimler ile popülerliğinizi arttırabilirsiniz.

360 Sosyal Nasıl Kullanılır?

Sisteme ücretsiz olarak kayıt yaptırdıktan sonra etkileşim hedefine göre hesabına bakiye yükle. Dilediğin kadar talimat ver. Gerçek kullanıcılardan organik etkileşim fırsatlarını her alanda kullan.

 • Sisteme Kolayca Kaydol

 • Talimatını Ver

 • Sen Hedefle, Biz Çözelim

 • Sosyal Medyada Zirveyi Zorla

 • Dijital Dünyada Yeni Fırsatlar Yakala

watch

Teknik özellikler

360 Sosyal sayesinde sosyal medyaya dair güvenli alışveriş yapabilecek ve dilediğiniz tüm hizmetlere kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Kolay ve Güvenli Ödeme

Weepay ve Papara altyapısını kullanan bu sistem sayesinde ödemelerinizi güven içerisinde yapabilirsiniz.

Basit Arayüz

Siz değerli müşterilerimizin kullanıcı deneyiminizi önemsiyoruz ve düzenli güncellemeler ile sistemi daha basit hale getiriyoruz.

%100 Organik Gerçek Hizmetler

Almak istediğiniz tüm hizmetler tamamı ile gerçek kişiler tarafından yapılmaktadır. Sizin onay vermediğiniz hiç bir hizmet için para ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Destek Sistemi

Karşılaştığınız sorunları destek sistemi sayesinde hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Platforma Özel Görev Tanımlaması

Web ve Sosyal platformlarınız için sistemde olan ya da olmayan tüm görev ve hizmetleri satın alabilirsiniz.

Kurumsal Firmalara Özel Çalışma

Kurumsal firmalara, sosyal medya fenomenlerine, tanınmış kişi ve markalara özel isteklerde bulunabilirsiniz. Bunun için iletişim kısmandan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Mobil Uygulamamızı İndirin

Android mobil uygulamamızı indirin ve sosyal medya hizmetlerinden daha hızlı yararlanın. İki adet mobil uygulamamız mevcuttur. İlki 360 Sosyal web sitesinden hizmet alımı yapabileceğiniz uygulama, ikincisi ise ayda 500-600 ₺ kazanma imkanı yakalayabileceğiniz Param Olsun uygulaması.

download app

Ekibimiz ve Çalışma Arkadaşlarımız

Size çalışma arkadaşlarımızı tanıtmak istiyoruz. 360sosyal.com sitesinin hazırlamasında emeği geçen ve şu an ekibimizde yer alan arkadaşlarımız ile tanışın.

 • 350
  Mutlu Müşteri
 • 513
  İndirme Sayısı
 • 2350
  Aktif görev yapan
  gerçek kullanıcı
 • 2250
  Para Kazanan Kullanıcı

Mutlu Müşterilerimiz

watch

Sıkça Sorulan Sorular

01 Aldığım hizmetlerin tamamı organik mi?

Hizmetler %100 gerçek kullanıcılar tarafından gerçekleştirilir. Siz yapılan görevleri bizzat kendiniz onaylayabilirsiniz.

Siteye kaydolduktan sonra kullanıcı girişi yapınız. Ardınan yeni görev tanımlayarak gerçek kullanıcıların sizin görevlerinizi yapmasını sağlayabilirsiniz. Görevleriniz kullanıcılar tarafından yerine getirilir ve kanıtlar ekran görüntüsü olarak gönderilir. Dilerseniz siz onaylayabilir dilerseniz de sisteme onaylatabilirsiniz.

Ödemeyi bakiye ekleyerek yapabilirsiniz. Ardından kullandığınız miktar bakiyeden düşer. Bakiyeniz sıfırlanana kadar böyle devam eder.

Sisteme giriş yaptıktan sonra destek atabilir ya da [email protected] sitesine mail gönderebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geç

360 Sosyal ekibi ile iletişime geçmek için lütfen iletişim formunu doldurun. Ya da aşağıdaki iletişim kanallarından biri üzerinden bize ulaşabilirsiniz. İstek / öneri / şikayet / iş birliği / özel teklifler için bizimle iletişime geçin.

İletişim Formu

Ücretsiz Kaydol Görev Vermeye Başla

Web sitemize ücretsiz kaydolarak organik sosyal medya hizmetleri almaya başlayabilirsiniz. %100 gerçek kullanıcılar tarafından görev yap para kazan sistemi ile kullanıcılara görev tanımlayabilir ve hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.